Mimořádné - Celodenní workshop s Kerstin Uvnas Moberg V Brně

14.04.2018 10:00


Kdy: 14.4.2018, 10:00 -17:00
Kde: Brno, Sál Břetislava Bakaly
Celodenní workshop s Kerstin Uvnas Moberg, švédskou lékařkou a vědkyní, která svou profesní kariéru zasvětila studiu hormonu oxytocinu, kterému se přezdívá také hormon lásky nebo hormon blízkosti.
Workshop je určen porodním asistentkám, dulám, laktačním poradkyním, poradkyním nošení dětí, zdravotníkům, psychologům a dalším profesionálům pečujícím o matky a malé děti, také studentům těchto oborů. Vítáni jsou samozřejmě i zájemci z řad rodičů a veřejnosti.
Hlavní zaměření workshopu bude na roli oxytocinu v mateřství: jakou roli oxytocin hraje ve změnách, které se odehrávají během těhotenství a kojení a které přispívají k tomu, aby matky byly dobrými matkami? Jak porod, kojení a kontakt kůže na kůži ovlivňuje uvolňování oxytocinu? A jaký vliv mají intervence v průběhu porodu - epidurál, císařský řez, infuze oxytocinu a další léky? Jak uvolňování oxytocinu (nebo jeho nedostatek) ovlivňují matku a dítě?
Kerstin Uvnas Moberg je švédská lékařka a vědkyně. Během mnoha let bádání dokázala, jak zásadní roli hraje oxytocin v mateřství. Na workshopu bude mluvit o tom, jak oxytocin pomáhá matkám najít vrozenou ženskou schopnost stát se matkou a porodit snáze, cítit se po porodu lépe, kojit bez výrazných problémů a navázat dobrý vztah se svým miminkem. Vysvětlí také, jaký vliv má oxytocin na dítě, jak jim pomáhá lépe zvládat stres a jak ovlivňuje jejich celoživotní zdraví.
Cena:
1500 Kč nebo 60 euro - běžná cena
1200 Kč nebo 50 euro - při přihlášení a platbě do 15.2.2018
750 Kč nebo 30 euro - studenti (nutno při vstupu prokázat studentským průkazem, ISIC atd.)
Přihlašujte se pomocí formuláře
https://bit.ly/oxytocin-prihlaska
Po přihlášení očekávejte fakturu s informacemi k platbě.
Storno vstupenky není možné.
Pokud chcete platit v eurech, prosím uveďte to do poznámky ve formuláři.